Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAZUS“

Gamybos darbuotojas (-a)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „MAZUS“

Darbo pobūdis

Darbas pakuočių gamybos įmonėje;
Darbas prie įrengimų;
Darbas viena pamaina nuo 7:00 iki 15:45 darbo dienomis Plento g. 6, Užliedžiai, Kauno r.;

Reikalavimai

Laukiame kandidatų, kurie:
Yra kruopštūs ir tvarkingi;
Nori mokytis ir žino, kad kantrybė yra pagrindinis raktas į sėkmę;
Moka dirbti komandoje;
Yra iniciatyvūs ir nori tobulėti.
Jūsų patirtis gamyboje būtų didelis privalumas;
Elektrokrautuvo teisės/patirtis būtų privalumas;

Mes jums siūlome

Gerą darbo aplinką, pasitikėjimu grįstą bendravimą ir bendradarbiavimą, nuolatinius mokymus, atostogas vasaros metu, metinius priedus.

Daugiau informacijos:

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
+ priedai už pasiektus rezultatus
UAB „MAZUS“

UAB „MAZUS“

SUPERBOX.lt – sparčiai augantis pakuočių gamintojo UAB MAZUS el. projektas.
Sėkmingai dirbame pakuočių leidybos ir gamybos srityje ir ieškome naujų mūsų komandos narių, kurie galėtų prisidėti prie SUPERBOX.lt plėtros. Mums puikiai sekasi, nes dirbame tai, kas mums patinka, turime super komandą, visą technologinę įrangą, žinias bei patirtį.

Laukiame modernių, technologijų nebijančių darbuotojų, kurie nori ir gali mokytis naujų dalykų.
Būsimiems kolegoms suteiksime žinių, apmokysime dirbti su pakuočių gamybos įranga.
UAB MAZUS dirba daug aukštos kvalifikacijos darbuotojų (konstruktorių, dizainerių, gamybos specialistų), kuriuos išaugino pati įmonė.

Jei Jums patinka pakuočių gamybos sritis, darbas pas mus gali būti pirmas Jūsų karjeros laiptelis šioje srityje!