Yazaki Wiring Technologies Lietuva

Gamybos darbuotojas (-a)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - Yazaki Wiring Technologies Lietuva

Darbo pobūdis

Laidų rinkinių gamybos procese atliekamos operacijos:
  • laidų fiksavimas, vyniojimas;
  • įvairių komponentų uždėjimas;
  • laidų rinkinių kokybės kontrolė, pakavimas;
  • pusgaminių gamyba: jungčių ultragarsinis suvirinimas, laidų suvijimas, kontaktų tvirtinimas, kitos operacijos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Pagrindinis išsilavinimas.
  • Asmeninės savybės: atidumas, gebėjimas dirbti komandoje, darbštumas.

Įmonė siūlo

Darbiname tiesiogiai ir siūlome:
  • nuolatinį darbą;
  • visas socialines garantijas ir visada laiku mokamą atlyginimą;
  • geras darbo sąlygas;
  • penkių darbo dienų savaitę (darbas - pamaininis: rytinė (06:00 - 14:30), popietinė (14:30 - 23:00), gali būti organizuojama ir naktinė pamaina (23:00 - 06:00));
  • puikų maitinimą (dalinai kompensuojamas įmonės);
  • nemokamą transportą Klaipėdos mieste, iš Gargždų, Priekulės, Dituvos, Kretingos, Šilalės, Laukuvos, Plungės.

Darbo užmokestis mokymosi laikotarpiu - 4,13 EUR/val.( iki mokesčių), dirbant savarankiškai - 4,92 EUR/val. (iki mokesčių).
Prie siūlomo atlygio taikomi priedai už darbo našumą, lankomumą, kokybę, bendrųjų reikalavimų laikymąsi.
Darbo sąlygos, socialinės garantijos aptariamos pokalbio metu.
Darbo pokalbiai įmonėje vyksta kiekvieną darbo dieną 9 ir 13 valandomis.

Daugiau informacijos - .

PRISIJUNK IR TU PRIE MŪSŲ KOMANDOS!

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Yazaki Wiring Technologies Lietuva - viena didžiausių ir sėkmingai dirbančių gamybos įmonių Klaipėdoje, gamina elektros instaliacijos rinkinius Volvo, Renault ir Mercedes-Benz automobiliams. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 1300 darbuotojų!