Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Yazaki Wiring Technologies Lietuva
More about company »

Gamybos darbuotojas (-a)

Klaipėda - Yazaki Wiring Technologies Lietuva

Darbo pobūdis

Didėjant gamybos apimtims, sukuriamos naujos darbo vietos gamybos darbuotojams:
  • Laidų rinkinių formuotojams
  • Gamybos paruošėjams
  • Operatoriams
  • Elektronikams

Atvykite į įmonę darbo dienomis 9 val. arba 13 val., ir mes supažindinsime jus su darbo vietomis, darbo pobūdžiu, mokymo tvarka įmonėje, socialinėmis sąlygomis.

Reikalavimai

  • Pagrindinis išsilavinimas.
  • Asmeninės savybės: atidumas, gebėjimas dirbti komandoje, darbštumas.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:
  • visas socialines garantijas ir visada laiku mokamą atlyginimą;
  • geras darbo sąlygas;
  • penkių darbo dienų savaitę;
  • puikų maitinimą (dalinai kompensuojamas įmonės);
  • nemokamą transportą Klaipėdos mieste, iš Gargždų, Priekulės, Dituvos, Kretingos, Šilalės, Laukuvos, Plungės.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

Yazaki Wiring Technologies Lietuva - viena didžiausių ir sėkmingai dirbančių gamybos įmonių Klaipėdoje, gamina elektros instaliacijos rinkinius Volvo, Renault ir Mercedes-Benz automobiliams. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 1200 darbuotojų!

Dėl papildomos informacijos kreipkitės el. paštu arba telefonu 8 46
Informacija apie Yazaki Wiring Technologies Lietuva
710 €
Vid. atlyginimas bruto
1474
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Roma Budrienė