Gi Group Lithuania

Gamybos darbuotojas (-a). Nuo 750 EUR į „rankas“

750-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Gi Group Lithuania

Darbo aprašymas:

  • gamybos procesų užtikrinimas (pakavimo priemonių gamyba);
  • įrenginių (staklės, presai, granuliatoriai) paleidimas;
  • gamybos linijų priežiūra, žaliavos rūšiavimas;
  • rezultatų fiksavimas kompiuterinėje programoje.

Reikalavimai:

  • noro dirbti prie gamybinių įrenginių;
  • gero fizinio pasirengimo;
  • vidinės motyvacijos darbui ir noro tobulėti;
  • galimybės dirbti naktinėmis pamainomis.

--> Darbo grafikas: keturios darbo dienos, keturios poilsio. (Dieninės - naktinės pamainos).

Mes siūlome:

  • ilgalaikį darbą, mokymus bei karjeros galimybes;
  • konkurencingą atlygį ir patrauklų motyvacinį paketą (bandomuoju 750 eur, vėliau iki 1000 eur);
  • skanius kompleksinius pietus už gerą kainą (1-2 eur)
  • nemokamą įmonės transportą.

--> Darbo vieta: Vilniaus raj.

Lauksime Jūsų!

Atlyginimas

750-1000 €/mėn. į rankas

Skambinkite telefonu - Viktorijai.

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.