Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Darbintera“

Gamybos darbuotojas (-a) su skardos gaminiais, metalo konstrukcijomis

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Darbintera“

Darbo pobūdis

Gamybinė įmonė Šiauliuose, nuolatiniam darbui ieško gamybos darbuotojo dirbti su skardos gaminiais, metalo konstrukcijomis.

  • Darbas su metalo apdirbimo staklėmis. Neturinčius patirties - apmoko;
  • Dirbama komandoje, tačiau tam tikros operacijos vykdomos individualiai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbštumas, energingumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo gamyboje patirtis (privalumas).

Privalumai

  • Patirtis dirbant su metalu, įvairiomis metalo apdirbimo staklėmis.

Įmonė siūlo

  • Draugišką kolektyvą;
  • Konkurencingą atlygį;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbo laiką I-V 8:00 - 16:30val.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Įmonė užsiimanti pramoninių dulkių nutraukimo ir transportavimo sistemomis, prie savo komandos kviečia prisijungti gamybos darbuotojus.