Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Finesta Lithuania''
More about company »

GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A)

Ukmergė - UAB ''Finesta Lithuania''

Darbo pobūdis:

FINESTA Klientė - šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse, į savo komandą kviečia prisijungti atsakingą, kruopštų žmogų, kuris turėtų bent minimalios patirties gamybinėje kompanijoje. Įmonės atstovai suteiks profesionalius apmokymus, tad tai puiki galimybė augti, bei tobulėti!

Reikalavimai darbuotojui:

  • Atsakingumas, kruopštumas;
  • Greita orientacija;
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje.

Įmonė siūlo:

  • Konkurencingą kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Profesionalius apmokymus;
  • Galimybę tobulėti, augti;
  • Visas soc. garantijas bei laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą.

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.