Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „STANSEFABRIKKEN“
More about company »

Gamybos darbuotojas (-a)

Ukmergė - UAB „STANSEFABRIKKEN“

Darbo pobūdis

  • Detalių surinkimas ir jungimas į gaminius, naudojantis instrukcijomis ir brėžiniais
  • Produkcijos pakavimas
  • Kokybės kontrolė

Reikalavimai

  • Noras dirbti
  • Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Darbą dinamiškoje tarptautinėje įmonėje
  • Visas darbui reikalingas priemones
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes
  • Geras darbo ir atlygio sąlygas
  • Papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB “Stansefabrikken” yra Norvegijos kapitalo lakštinio metalo apdirbimo įmonė, savo gamybos procese naudojanti naujausias techologijas bei įrangą.