Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Marktek“
More about company »

GAMYBOS DARBUOTOJAS (Ė)

500-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Marktek“

Darbo pobūdis

Techninių ir informacinių ženklų ir žymenų gamybos įmonei „Marktek“ plėtrai reikalingas lazerių ir spausdinimo mašinų operatorius, kuris:
  • surinktų užsakymus;
  • suvestų į sistemą reikiamą informaciją;
  • paleistų ir stebėtų lazerių darbą;
  • būtų atsakingas už graviruojamos/spausdinamos medžiagos įdėjimą/pakeitimą įrenginiuose;
  • gaminamos produkcijos valymas ir kokybės užtikrinimas;
  • paruoštų produkciją išsiuntimui.

Veikloje naudojama GCC Spirit lazeriai ir Mutoh UV spausdintuvai.

Reikalavimai

  • Kruopštumas, atidumas, atsakingas požiūris į darbą.
  • Patirtis spaudos ar reklamos įmonėje būtų privalumas.
  • Anglų ar vokiečių kalbos mokėjimas būtų privalumas.
  • Darbo patirtis su tokia pat ar panašia darbo įranga būtų privalumas
  • Mokėjimas dirbti CorelDraw ar Adobe Illustrator programa būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Darbą pilnu etatu – 40 val./sav.
  • Lanksčias darbo valandas.
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
  • Visas socialines garantijas.
  • Įdomų ir atsakingą darbą su užsienio rinkomis.
  • Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.
  • Įdomų darbą įvairių ženklų ir reklamos gamyboje.
  • Darbą Nemenčinėje.

Atlyginimas

500-900 €/mėn. į rankas

„Marktek“ tai inovatoriška techninių ir informacinių ženklų ir žymenų, reklamos gamybos įmonė.