UAB „SKUBA“

CNC METALO FREZAVIMO STAKLIŲ OPERATORIUS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SKUBA“

Darbo pobūdis

  • Metalo gaminių frezavimas naudojantis pateiktomis CNC apdirbimo programomis;
  • 3 ašių CNC frezavimo staklių HAAS valdymas ir priežiūra vadovaujantis instrukcijomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis su 3 ašių CNC frezavimo staklėmis;
  • Gebėjimas skaityti techninę dokumentaciją ir brėžinius;
  • Gebėjimas naudotis matavimo įrankiais;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, kruopštumas.

Privalumu laikytume darbo patirtį su 5 ašių CNC frezavimo staklėmis.

  • Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą profesionalų komandoje;
  • Sporto salę, esančią įmonės teritorijoje ir skirtą bendrovės darbuotojams;
  • Darbo vietą, esančią V.A.Graičiūno g. 36, Vilnius (Аukštieji Paneriai);
  • 5 d. d. darbo savaitę pamaininiu grafiku nuo 7:00 iki 15:00 val. аrba nuo 15:00 iki 22:00 val.;
  • 1000-1500 Еur (į rankas) darbo atlygį.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
UAB „SKUBA“

UAB „SKUBA“

"SKUBOS GRUPĖ" () - viena didžiausių sunkvežimių detalių prekybos įmonių Europoje. Įkurta 1992 metais ir valdo 21 dukterinę įmonę Lietuvoje bei užsienyje. Įmonių grupėje dirba 900 darbuotojų.

"RACETECH" () - dukterinė SKUBA bendrovė, sparčiai auganti automobilių sporto srityje. Bendrovės išskirtinumas - platus kokybiškų prekių ir paslaugų spektras, patenkinantis net ir išrankiausių klientų poreikius. RACETECH gali pasiūlyti pačių sukurtus produktus, pagaminti detales pagal individualius klientų užsakymus ar pasiūlyti rinkoje pirmaujančių gamintojų produktus bei suteikti aukščiausio lygio paslaugas sportinių automobilių projektavimo, gamybos, surinkimo bei aptarnavimo srityse.

RACETECH jungia ilgametę patirtį sukaupusius savo srities profesionalus su aukščiausios kokybės naujausia techonologija. Gamybos skyriuje dirbama su moderniomis HAAS CNC 5 ašių frezavimo ir HAAS CNC tekinimo staklėmis bei Romer Sigma matavimo ranka, taigi rezultatų siekiama efektyviai ir greitai. Kvalifikuotų profesionalų komanda, dirbdama su tokia aukščiausios kokybės įranga, užtikrina, kad kliento užsakymas visada būtų įgyvendinamas laiku ir tik geriausios kokybės.
informacija apie UAB „SKUBA“
3317 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
181
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1956 €
25% uždirba 1956-2608 €
25% uždirba 2608-3798 €
25% uždirba nuo 3798 €