Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Mondelez Lietuva Production“

Gamybos darbuotojas

Nuo 6,72 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Mondelez Lietuva Production“

Darbo pobūdis

Receptūrinių mišinių paruošimas
Žaliavų maišymas, dozavimas (automatiniu ir rankiniu būdu)
Įrengimų priežiūra
Įrengimų valymas, saugus eksploatavimas
Kokybės, saugos ir Higienos normų laikymasis

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis
Atsakingas požiūris į darbą, greita reakcija, iniciatyvumas
Galimybė dirbti trimis pamainomis, slenkančiu grafiku

Įmonė siūlo

Mokymus, reikalingus darbo vietai
Galimybę įsigyti produkcijos pigiau
Papildomą skatinimą per premijavimo sistemą
Saldžias kavos pertraukėles
Valandinį atlyginimą 6,72 eur/val., neatskaičius mokesčių

Kandidatuodami į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Mondelez Lietuva“ gaus ir tvarkys Jūsų gyvenimo aprašyme pateiktus asmens duomenis dalyvavimo atrankoje laisvai darbo vietai užimti tikslu iki šios atrankos pabaigos.

Atlyginimas

Nuo 6,72 €/val. neatskaičius mokesčių
6,72 eur/val neatsakaičius mokesčių, plius priedai

Mondelēz International – viena didžiausių pasaulyje maisto pramonės bendrovė. Kasune gaminami ir žinomiausi prekių ženklai yra "Milka" "Cote d'Or" "Freia" "Cadbury" "Marabou".