Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Granitas"
More about company »

Gamybos darbuotojas

Kaunas - UAB "Granitas"

Darbo pobūdis

Technologinės linijos priežiūra gamybinėje įmonėje

Reikalavimai

Turėti savaeigių mašinų vairuotojų SM kategoriją;
Atsakingas, pareigingas, kruopštus, be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

Nuolatinį, atsakingą darbą
Geras darbo sąlygas ir nuo rezultatų priklausantį atlyginimą Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Bendrovės vykdomos veiklos objektas-granito skaldos gaminių gamyba bei prekyba ir su tuo susijusių paslaugų teikimas
Informacija apie UAB "Granitas"
939 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
52
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arijus Korkuzas