Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SDL engineering“

Gamybos darbuotojas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SDL engineering“

Darbo pobūdis

Metalo gaminių, lengvų konstrukcijų surinkimas, pakavimas, šaltkalviški detalių valymo darbai;
Detalių paruošimas surinkimui;
Pagalbiniai darbai prie surinkimo;
Prekių pakrovimas/iškrovimas dujiniu/elektriniu krautuvu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Greita orientacija ir tikslumas;
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas ir pareigingumas;
  • Galimybė dirbti pamainomis ateityje (06:00-14:30; 14:00-22:00);
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Išsilavinimas mašinų ar šaltkalvio – remontininko srityse (privalumas);
  • Gebėjimas skaityti brėžinius (privalumas);
  • krautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Gali būti be patirties - APMOKOME.

Įmonė siūlo

Darbą perspektyvioje augančioje kompanijoje.
Kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Neturinčius patirties, bet motyvuotus ir turinčius potencialą, apmokome.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kompetencijos lygio.

UAB „SDL engineering“ projektuoja ir gamina kontūro kirtimo, lenkimo, formavimo, gilaus tempimo ir progresinio štampavimo įrangą.
UAB „SDL engineering“ gali pasiūlyti projektavimo paslaugas, metalo apdirbimo: CNC apdirbimo, EDM elektroerozija, šlifavimas, štampavimo įrangos remontas ir kitas inžinerines paslaugas.
Įmonė koncentruojasi automobilių pramonėje.
Lakštinio plieno apdirbimas, pjovimas lazeriu, detalių lankstymas, virinimas, dažymas, surinkimas.
informacija apie UAB „SDL engineering“
2249 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1726 €
25% uždirba 1726-2198 €
25% uždirba 2198-2740 €
25% uždirba nuo 2740 €