Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva

Gamybos darbuotojas Klaipėdos LEZ teritorijoje (apmokymus suteikiame)

5,22 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda, Kretinga, Palanga - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

  • Kartoninių dėžių lankstymas;
  • Pagamintų plastikinių kamštelių pakavimas į kartonines dėžes,
  • Pilnų produkcijos dėžių sandėliavimas.

Darbo grafikas pamaininis. 2 dieninės, 2 naktinės, 4 poilsio dienos. Dieninė pamaina nuo 07:30 iki 19:30; naktinė pamaina nuo 19:30 iki 07:30.

Reikalavimai

  • Energingumas;
  • Sąžiningumas;
  • Gebėjimas dirbti tiek vienam, tiek komandoje.

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą PILNU etatu;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Galimybę išsilaikyti elektrinio krautuvo pažymėjimą;
  • Darbo aprangą;
  • Profesionalius apmokymus ir galimybę kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

5,22 €/val. neatskaičius mokesčių

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.