Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Litpaleta“

Gamybos darbuotojas

650-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kuršėnai - UAB „Litpaleta“

Darbo pobūdis

Medinių padėklų gamyba, darbai medienos sandėlyje.

Reikalavimai

Pareigingumas, atsakingas požiūris į darbą.

Autokrautuvo vairaivimo pažymėjimas būtų pliusas.

Mes jums siūlome

Mes siūlome laiku mokama atlyginimą, geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

650-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas svyruoja pagal padarytą darbą

UAB “LITPALETA” tik 2019 m. įsteigta įmonė. Nors esmane jauni, bet surinkome į komandą kvalifikuotus savo srities specialistus, kuriems patirties atliekant savo darbą netrūksta. Įmonės pagrindinė veikla - medienos gaminių eksportas į Europos Sąjungos šalis, bei Lietuvos rinką. Eksportuojama produkcija: įvairių tipų vienkartiniai, pagal klientų poreikius ir išmatavimus gaminami padėklai, šarnyrinė tara, medienos lentelės.
informacija apie UAB „Litpaleta“
1308 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.