Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Novameta“

Gamybos darbuotojas (LAIKINAS DARBAS - 1 darbo pamaina)

Nuo 880 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Novameta“

Darbo pobūdis

Detalių surinkimas pagal brėžinius, šablonus;
Darbas elektriniais bei rankiniais įrankiais.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Pareigingumas, darbštumas, motyvacija darbui.

Mes jums siūlome

Laikiną darbą iki 2021.12.23. Darbo valandos 7.00 - 15.30 val. (30 min. pietų pertrauka neįskaičiuota į darbo laiką);
Puikų darbų organizavimą, rūpinimąsi darbuotojų gerove, saugumu ir savijauta (šildymo - vėdinimo, oro kondicionavimo ir oro švaros reguliavimo sistemos gamybos ceche).

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 880 €/mėn. į rankas
Atlyginimas nurodytas be papildomo pensijos kaupimo.

„Novameta“ — viena didžiausių profesionalių virtuvių įrangos gamintojų Europoje, sukaupusi didesnę nei 20-ies metų patirtį. Kompanija savo produkciją eksportuoja į 21 pasaulio rinką: Skandinavijos, Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Liuksemburgo, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Izraelio, Saudo Arabijos ir kt.

„Novametos“ gaminius galima rasti Michelin žvaigždutes turinčiuose restoranuose, didelėse korporacijose kaip „Microsoft“, „Google“, „Rolls Royce“, „Spotify“ ar žinomiausiuose pasaulio viešbučiuose.

Mus renkasi tik geriausi – prisijunk ir Tu!

informacija apie UAB „Novameta“
2280 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
272
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1638 €
25% uždirba 1638-2030 €
25% uždirba 2030-2421 €
25% uždirba nuo 2421 €