Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Technogaja“

Gamybos darbuotojas

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Technogaja“

Darbo pobūdis

būsi atsakingas (-a) už kokybišką oro filtrų gamybą. Gaminiai lengvi ir švarūs.
užtikrinsi kokybišką filtrų detalių komplektavimą surinkimui.
kontroliuosi gaminių kokybę.

Reikalavimai darbuotojui

esi kruopštus (-i), atidus (-i) ir atsakingas (-a),
turi patirties dirbant gamyboje (privalumas),
gali dirbti pamainomis rytinė/popietinė (didelis privalumas).

profesinį tobulėjimą, galimybes kelti kvalifikaciją mokymuose;
švarią gamybos aplinką, sertifikuotą ISO 14001 ir OHSAS;
visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
nuo darbo rezultatų priklausančius papildomus priedus.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Technogaja" išsiskiria iš tradicinių įmonių srauto, nes kolektyvą sudaro individualios asmenybės - protingi ir pasišventę žmonės, kurių tikslas - tinkamai padaryti darbus ir sukurti patikimus bei ilgalaikius santykius su klientais ir partneriais. Tai daug svarbiau nei įrodinėti kokie šaunūs mes esame. UAB "Technogaja" komanda kuria vertę partneriams, todėl dažniausiai žmogiški ištekliai yra esminė priežastis, kodėl mūsų partneriai pasitiki mūsų įmone.
informacija apie UAB „Technogaja“
2220 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
94
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1451 €
25% uždirba 1451-2134 €
25% uždirba 2134-2749 €
25% uždirba nuo 2749 €