Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "White Line Styling"
More about company »

Gamybos darbuotojas

Kaunas - UAB "White Line Styling"

Darbo pobūdis

Darbas vidaus ir išorės reklamos gamyboje (tūrinė reklama, reklaminiai skydai, parodų stendai, šviesdėžių, tūrinių raidžių gamyba, montavimas ir remontas, tentų montavimas). Dėl darbo pobūdžio plačiau galima aptarti telefonu .

Reikalavimai

  • Motyvacija;
  • Atsakingas požiūris į darbą ir rezultatą;
  • Kruopštumas;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • Patirtis tūrinės reklamos gamyboje
  • Dažymas pulverizatoriumi

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Stabilų etatinį atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą;
  • Jauną ir draugišką kolektyvą;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Nes būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas ir atvirumas padeda sukurti ilgalaikį ir patikimą bendradarbiavimą. Siekiame augti ir manome, kad galime tai drauge su Jumis.
Informacija apie UAB "White Line Styling"
876 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Lukas Andriuška