Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff
More about company »

GAMYBOS DARBUOTOJŲ

Kretinga, Plungė, Rietavas - Amber staff

Darbo pobūdis

Kviečiame Kretingos raj. prie inovatyvios įmonės prisijungti gamybos darbuotojus:
  • Darbo vieta Kretingos raj. (organizuojame darbuotojų atvykimą, kooperuojame darbuotojus vienus su kitais);
  • Darbas prie gamybinės linijos;
  • Produktų komplektavimas;
  • Darbo grafikas: I-V, vieną sav. 6:30 - 15:00 val. kitą sav.. 15:00 - 23:30 val.

Tel.nr.

Reikalavimai

  • Atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Kelionės kompensavimas (iš Kretingos ir Plungės);
  • Jaukią, švarią darbo aplinką;
  • Jaunatvišką ir supratingą vadovą;
  • Įmonėje kiekvienas darbuotojas yra vertinamas ir gerbiamas;
  • Priedai prie atlyginimo;
  • Darbo metu pertraukėlės po 10 min.
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius Klaipėda