Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ARLANGA WOOD"
More about company »

GAMYBOS DIREKTORIUS

Vilnius - UAB "ARLANGA WOOD"

Darbo pobūdis

  • Gamybos procesų valdymas;
  • Sistemų/priemonių, gerinančių darbo našumą, diegimas ir valdymas;
  • Gamybos techninių problemų analizė ir jų sprendimai;
  • Sklandus gamybos eigos užtikrinimas;
  • Atsakomybių gamybos meistrams, brigadininkams ir darbuotojams delegavimas, kontrolė, ugdymas;

Reikalavimai

  • Inžinerinis-techninis išsilavinimas;
  • Bendravimo su pavaldiniais dalykiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas suburti ir dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, atvirumas;
Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis
  • Patirtis diegiant gamybos valdymo sistemas

Mes jums siūlome

· Darbą augančioje įmonėje;
· Nuolatinio tobulėjimo galimybes;
· Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
· Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
· Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis
www.arlanga.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 985€
21% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)