Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ROL Lithuania“

Gamybos inžinierius (-ė)

1800-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „ROL Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Gaminių konstravimas, atsižvelgiant į klientų poreikius ir įmonės galimybes.
  • Klientų užklausų bei brėžinių analizė.
  • Gamybos proceso numatymas ir kainų skaičiavimas vadovaujantis paruoštomis skaičiuoklėmis.
  • Brėžinių gamybai paruošimas.
  • Bendradarbiavimas su ROL Grupės projektų vadovais ir inžinieriais.
  • Bendradarbiavimas su kitais padaliniais dėl gamybos proceso, kokybės klausimų ir techninių galimybių tiek įmonės viduje, tiek kitose įmonėse, įgyvendinant projektus.
  • Gaminių "paleidimas" į gamybą.
  • Gaminių vystymas, siekiant efektyvumo ir aukštesnės vertės.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje.
  • Darbo patirtis baldų, metalo gaminių konstravimo srityje.
  • Metalo ir medžio apdirbimo, jų apdirbimo gamybos procesų žinios.
  • Geras brėžinių supratimas ir jų braižymo įgūdžiai.
  • Geri darbo kompiuterinėmis CAD programomis įgūdžiai.
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu).
  • Geri bendradarbiavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Būti įmonės dalimi, kurioje vadovaujamasi aukštais verslo etikos standartais.
Dirbti aplinkoje, kurioje vertinamas kokybiško rezultato siekimas, kūrybiškumas ir inovatyvumas, asmeninis efektyvumas ir lyderystė, demonstruojant pagarbą bei palaikymą.
Galimybes realizuoti savo idėjas bei augti ir judėti į priekį kartu su mumis.
Bendradarbiavimą tarptautiniu lygiu bei su pasaulinio lygio klientais.
Ergonomišką ir modernią darbo vietą ir darbo priemones.

Atlyginimas

1800-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ROL Lithuania UAB – švedų kapitalo didžiausia ROL grupės dalis. Mes įgyvendiname viziją gerinti žmonių patirtis aplinkoje, kurioje gyvename, dirbame, perkame ir bendraujame.

Kompanijoje vystome ir teikiame kompleksinius prekybinės įrangos sprendimus ir gaminame mažmeninės prekybos įrangą. Taip pat esame vieni iš lyderiaujančių tiekėjų, pagaminančių didžiausią kiekį klientams pritaikytų elektrinių reguliuojamo aukščio stalų kojų sistemų. Be šių sričių, turėdami stiprų technologinį parką, teikiame klientams aukštos kokybės reikalavimus atitinkančias metalo apdirbimo paslaugas.

Įmonėje nuolat investuojame į įrangos bei procesų gerinimą, automatizavimą, efektyvumo didinimą, saugios ir sveikos darbo vietos kūrimą bei tvarumą palaikančius projektus.

Šiuo metu darbui ieškome naujų darbuotojų.
informacija apie UAB „ROL Lithuania“
2852 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
505
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2208 €
25% uždirba 2208-2719 €
25% uždirba 2719-3250 €
25% uždirba nuo 3250 €