Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "UMEGA"
More about company »

GAMYBOS INŽINIERIUS (SURINKIMAS)(DARBAS UKMERGĖJE)

Jonava - AB "UMEGA"

Darbo pobūdis

  • Proceso tobulinimas ir efektyvinimas surinkimo bare;
  • Naujų technologijų taikymas gaminiuose;
  • Esamų technologijų pritaikymas;
  • Techninės dokumentacijos rengimas;
  • Gaminių technologinių kortelių sudarymas;
  • Nuolat vystyti ir tobulinti produkto gamybos technologinius procesus;
  • Įrankių užsakymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas mechanikos srityje (Mechanikos arba Pramonės inžnerijos išsilavinimas privalumas);
  • Inovatyvumas;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Noras nuolat mokytis, siekti profesinių žinių, savo veikloje tapti lyderiu;
  • Mokejimas nustatyti prioritetus ir planuoti savo darbo laiką;
  • Tikslo siekimas, ambicingumas, atsakingumas ir savarankiškumas;
  • Gebėjimas analizuoti ir sisteminti turimą informaciją, ieškoti optimaliausių sprendimų būdų;
  • Geros anglų kalbos žinios (vokiečių, rusų kalba privalumas).

Mes jums siūlome

  • Tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Transporto kaštų kompensavimą, atvykstantiems iš kitų miestų.
AB "UMEGA"

AB "UMEGA"

Akcinė bendrovė “Umega” šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 600 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Žemės ūkio technikos,
SNOL (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika),
"Vienybės" (anksčiau AB "Vienybė").
Įmonėje vid. atlyginimas 862€
6% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)