UAB „Švaros broliai“

Gamybos ir inovacijų vadovas (-ė)

4404-6605 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Švaros broliai“

Darbo pobūdis:

– Technologinių inovacijų projektų iniciavimas ir valdymas;
– Inovatyvių sprendimų diegimo planų paruošimas ir įgyvendinimas;
– Naujos įrangos testavimo ir pritaikymo gamyboje organizavimas;
– Techninės įrangos pardavimo užsienio rinkose organizavimas;
– Automobilių plovyklų įrangos ir pastatų sprendinių vystymas, tobulinimas ir standartizavimas
– Automobilių plovyklų įrangos komplektavimo, tobulinimo ir instaliavimo projektų valdymas
– Komandos darbo organizavimas, darbuotojų motyvavimas ir ugdymas;
– Nuolatinė rinkos ir konkurencinės aplinkos analizė;

Reikalavimai darbuotojui:

– Aukštasis technologinis išsilavinimas;
– Ne mažesnė kaip 5 m. sėkmingo vadovavimo įmonei ar dideliam padaliniui patirtis;
– Verslo plėtros užsienio rinkose patirtis;
– Inovatyvių gamybinių sprendimų kūrimo ir pritaikymo gamybiniuose procesuose patirtis;
– Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir derybiniai įgūdžiai;
– Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo bei kolegų veiklą;
– Orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas ir atsakingas požiūris į darbą;
– Labai geras anglų kalbos mokėjimas (rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas);

Mes Jums siūlome:

  • Galimybę tobulėti ir augti kartu su viena sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių;
  • Aukšto savarankiškumo lygio įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Darbą draugiškoje profesionalų komandoje;

Atlyginimas

4404-6605 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mūsų sėkmės atspindys yra mūsų darbuotojai. Jei mylite švarą ir norite tapti švaros ambasadoriumi, prisijunkite prie mūsų!
Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos.
Strategiškai patogiose Vilniaus, Kauno ir Molėtų miestų vietose veikia net 5 automobilių švaros centrai, 7 tunelinės plovyklos ir 8 bekontaktės savitarnos plovyklos. ŠVAROS BROLIŲ profesionalų rankose – daugiau kaip 360 objektų švara ir tvarka.