Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Recycling“
More about company »

GAMYBOS ĮRENGIMŲ INŽINIERIUS - MECHANIKAS

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - UAB „Baltic Recycling“

Darbo pobūdis

Užtikrinti sklandžią eksploatuojamų elektronikos ir plastiko perdirbimo įrengimų veiklą;
Atlikti esamų įrengimų profilaktikos darbus, priežiūrą;
Montuoti naujus bei modernizuoti senus įrengimus, bendrauti su įrengimų gamintojais;

Reikalavimai

Gamybos įrengimų priežiūros, montavimo, remonto darbų išmanymas ir panašaus darbo patirtis;

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą;
Lankstų darbo grafiką.

Darbo vieta: Kėdainiai, Širvintos - Baltic Recycling UAB

Kontaktai pasiteiravimui:

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Informacija apie UAB „Baltic Recycling“
968 €
Vid. atlyginimas bruto
49
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 722 €
25% uždirba 722-827 €
25% uždirba 827-1085 €
25% uždirba nuo 1085 €
Vadovas: Ilja Borzykin