Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Joldija“
More about company »

Gamybos įrengimų priežiūros meistras

750-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Joldija“

Darbo pobūdis

  • Įrenginių automatinės / elektrinės / mechaninės dalies remonto ir derinimo darbai (štampavimo, profiliavimo, zigzag formavimo ir kiti gamybos įrankiai ir įrengimai);
  • Įrenginių technikos būklės įvertinimas / prevencija ir tobulinimas;
  • Atsakomybė už darbų įvykdymo terminus ir atliktų darbų kokybę;
  • Pasiūlymų darbo veiklos tobulinimui teikimas;
  • Pamaininis darbas (3 pamainos po 8 val.: 1) 06:30-15:00 2) 14:30-23:00 3) 22:30-07:00)
  • Darbo vieta - Kumpių k., šalia Giraitės, 5 min. automobiliu nuo PC Mega.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo sėkminga patirtis;
  • Pasiūlymų pagerinti darbo efektyvumą teikimas;
  • Privalumas - darbo patirtis prie automatinės štampavimo linijos, plokščio šlifavimo staklių, virinimo darbų MAG (kempu);
  • Privalumas - anglų k. ir kompiuterinės žinios.

Mes jums siūlome

  • Priedai prie atlyginimo;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų;
  • Sveikatos draudimas;
  • Mokymai;
  • Patogiai ir moderniai įrengta darbo aplinka;
  • Pramoginiai renginiai.

Atlyginimas

750-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Joldija“ savo veiklą pradėjo 1993 metais. Nuo įkūrimo pradžios įmonės veiklos kryptis - didmeninė prekyba tvirtinimo detalėmis baldų gamybai ir statybos pramonei.

Savo veikloje laikomės šių vertybių: rūpestis klientu, komandiškumas, atsakingumas, ambicingumas, profesionalumas, atvirumas. Ieškome naujų komandos narių, kurie kartu su mumis tikėtų šiomis vertybėmis ir veiktų jomis vadovaudamiesi.
Informacija apie UAB „Joldija“
1641 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 925 €
25% uždirba 925-1306 €
25% uždirba 1306-2131 €
25% uždirba nuo 2131 €
Vadovas: Darius Navardauskas