No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Emploera“

GAMYBOS ĮRENGINIŲ ELEKTRIKAS (-Ė) UŽSIENYJE

2800-3500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Emploera“

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrenginių elektros ir automatikos dalių montavimas, paleidimas ir priežiūra;
  • Operatyvi sisteminių trikdžių diagnostika ir šalinimas;
  • Elektronikos ir automatikos komponentų remontas;
  • Bendravimas su gamybos įrengimų gamintojais sprendžiant technines problemas;
  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas įrenginių eksploatavimo ir remonto klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninės krypties išsilavinimas;
  • Gebėjimas analizuoti techninius brėžinius ir schemas;
  • Skirtingų srovių elektros įrengimų valdymo grandinių išmanymas;
  • Darbo patirtis gamybos įrenginių priežiūros ir remonto srityje;
  • Galimybė 100% darbo laiko dirbti užsienio projektuose (ES ir kt. šalys);
  • Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes tarptautinėje įmonėje;
  • Galimybę keisti profilį ir kilti karjeros laiptais;
  • Dinamišką darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Kelionių ir darbo užsienio šalyse galimybes;
  • Visas efektyviam darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

2800-3500 €/mėn. į rankas
  • Fiksuoto atlyginimo rėžiai 1400 - 1800 EUR į rankas.
  • Papildomai mokami 100% dienpinigiai pagal komandiruotės šalį;
  • Pilnai kompensuojamos visos kelionių ir apgyvendinimo išlaidos.

Įdarbinimo partneriai užtikrintai karjerai ir efektyviai plėtrai.

GoDoJob klientė - „IMA Schelling Group Lietuva“, inovatyvi medienos apdirbimo įrengimų gamybos įmonė, turinti platų klientų tinklą visame pasaulyje, šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti GAMYBOS ĮRENGINIŲ ELEKTRIKĄ (-Ę), galinti teikti serviso paslaugas IMA Schelling klientams tarptautiniuose projektuose.

Daugiau informacijos telefonu +37068612070 ( Toma )
See all ads of this company (28)