Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "FORNESTAS LT"
More about company »

Gamybos kokybės kontrolierius (-ė)

500–800 Eur
Kaunas - UAB "FORNESTAS LT"

Darbo pobūdis

  • Galutinė įmonės gaminių kokybės kontrolė/tikrinimas prieš supakavimą;
  • Gaminių/komponentų ir technologinio proceso kokybės tikrinimas bei kontrolė gamybos procesuose;
  • Neatitikčių kokybės reikalavimams fiksavimas;
  • Veiksmų plano, skirto įmonės gaminių kokybei gerinti, sudarymas bei jo įgyvendinimo kontrolė;
  • Įmonės darbuotojų konsultavimas gamybos kokybės gerinimo klausimais;
  • Kitų užduočių, susijusių su įmonės gaminių kokybe ir jos gerinimu atlikimas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Medienos apdirbimo technologinių procesų išmanymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, ryžtingumas, atidumas detalėms, iniciatyvumas, noras tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų;
Privalumai:
  • Darbo patirtis baldų gamybos / medienos apdirbimo įmonėje;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą augančioje įmonėje;
  • Galimybę kurti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Galimybę stiprinti savo profesines žinias bei plėsti kompetenciją.
  • Draugišką darbinę atmosferą bei laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;

Atlyginimas

500–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB"Fornestas LT" yra sėkmingai besiplečianti medžio masyvo baldų gamybos įmonė.Šiuo metu kviečiame prisijungti prie komandos: CNC staklių operatorių
Informacija apie UAB "FORNESTAS LT"
746 €
Vid. atlyginimas bruto
118
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tadas Vaicekauskas