UAB „Balticsofa“

Gamybos komandos vadovas (-ė)

2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis:

  • Sklandaus ir efektyvaus pamainos (25-30 darbuotojų) darbo organizavimas
  • Pamainos aprūpinimo reikalingomis žaliavomis ir darbo priemonėmis užtikrinimas
  • Baldų gamybos kokybės atitikimo nustatytiems reikalavimams užtikrinimas
  • Gamybos duomenų analizė ir ataskaitų rengimas
  • Gamybos procesų efektyvumo didinimas
  • Darbo saugos reikalavimų laikymosi užtikrinimas

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis gamybos srityje (ne mažiau nei 3 metai)
  • Vadovaujamo darbo patirtis (ne mažiau nei 1 metai)
  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas
  • Kompiuterinis raštingumas (Word, Excel)

Privalumai:

  • Darbo patirtis baldų gamybos ar medienos apdirbimo srityje
  • Rusų kalbos žinios

Mes Jums siūlome:

  • Patogų automobilio parkavimą // susisiekimą visuomeniniu transportu
  • Konkrečius ir geranoriškus vadovus bei draugišką ir profesionalų kolektyvą
  • Realias augimo ir karjeros galimybes
  • Reguliarius mokymus
  • Nuolaidas mūsų gaminamiems baldams

DAUGIAU INFORMACIJOS TEL: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami BDAR numatyta tvarka, saugomi UAB Balticsofa personalo skyriuje ir nebus perduodami 3-iosioms šalims be kandidato sutikimo.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių - Skandinavijos šalis, Vokietiją, Daniją, Jungtinę Karalystę, netgi Jungtinius Arabų Emiratus ir Australiją.
Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose, Kurkleliuose ir Ariogaloje.
informacija apie UAB „Balticsofa“
444
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.