UAB „Advantus“

GAMYBOS LINIJOS OPERATORIUS (-Ė) (Kauno centre!)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Advantus“

Apie darbą

Moderni ir šiuolaikiška gėrimų pramonės įmonė ieško komandos pastiprinimo!

Jei esate veiklus, ieškote karjeros perspektyvų, siūlome operatoriaus (-ės) darbą!

Darbo pobūdis:
  • Atsakingas gamybos įrenginių valdymas, aptarnavimas, priežiūra;
  • Pilstymo linijos priežiūra ir kontrolė;
  • Mechaninis įrenginių gedimų šalinimas (apmokome);
  • Kiti pagalbiniai darbai prie linijos.

Darbas yra pamaininis slenkančiu grafiku, visomis pamainomis reikia dirbti.
Trys pamainos: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00.

Darbo vieta: Centras.
Darbų pradžia: KUO SKUBIAU.

Daugiau informacijos Tel. Nr. .

Reikalavimai

  • Greitas darbo tempas;
  • Galimybė dirbti pamaininį darbą;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Panaši darbo patirtis-privalumas;
  • Pareigingumas, imlumas.

Įmonė siūlo

  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Šaunų kolektyvą;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.