GAMYBOS LINIJOS OPERATORIUS (-Ė)

1150-1550 €/mėn. Į rankas
Lentvaris, Vilnius, Trakai - UAB „NB eco“

DARBO POBŪDIS

Darbas prie modernių popierinių šiaudelių gamybos/pjovimo/pakavimo įrenginių;
Gamybos įrenginių valdymas, aptarnavimas ir priežiūra;
Savalaikė popierinių gaminių kokybės priežiūra bei kontrolė.

REIKALAVIMAI

Siekis mokytis ir tobulėti;
Užduočių atlikimo operatyvumas;
Savarankiškumas ir atsakingas požiūris į darbą;
Galimybė dirbti pamainomis.

MES JUMS SIŪLOME

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Gyvenantiems Vilniuje nemokamą nuvežimą/parvežimą įmonės transportu (paėmimo taškai – Geležinkelio stotis, Eigulių st., Lazdynai st., Vilniaus Spaudos rūmai, Trakų Vokės st.).
Apmokymus darbo vietoje;
Kvalifikacijos kėlimo ir nuolatinio tobulėjimo galimybes;
Geras darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą;
Priedus už gerus darbo rezultatus;
Metines premijas ir kasmetinę atlyginimo peržiūrą;
Vaisių/užkandžių dienas.

Darbas pamainomis, slankiuoju darbo grafiku:
2 dienos 07:30-19:30 val., 2 naktys 19:30-07:30 val. ir 4 paros laisvos.

Darbo vieta: Kęstučio g. 1, Lentvaris, Trakų raj.

Tel. pasiteiravimui: +370 668 27501.

Atlyginimas

1150-1550 €/mėn. į rankas
Galimi papildomi/motyvaciniai priedai (atsižvelgiant į darbo rezultatus).
Kiekvienais metais vykdoma atlygio peržiūra.

UAB „NB eco“

UAB „NB eco“ (www.nbeco.eu) – sparčiai auganti tarptautinės grupės narė, gaminanti aukščiausios kokybės popierinius šiaudelius. Gamyboje naudojama naujausia, pasauliniu mastu pripažinta įranga bei technologijos.
UAB „NB eco“ atsakingai žiūri į plastiko gaminių mažinimą, siūlydama rinkai naujausias aplinkai draugiškas medžiagas. Rinkis alternatyvą jau šiandien!
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „NB eco“
1966 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
166
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1514 €
25% uždirba 1514-1920 €
25% uždirba 1920-2292 €
25% uždirba nuo 2292 €