Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Japaletė"
More about company »

Gamybos linijos operatorius

600–700 Eur
Širvintos - UAB "Japaletė"

Darbo pobūdis

  • Darbas su kartono korugavimo/gofravimo gamybine linija, įrenginiu valdymas ir priežiūra.
  • Gofruoto kartono gaminimas pagal gamybos planą.
  • Analizuoti atliekamų darbų kokybė bei užtikrinti kokybiško gaminio gaminimą.
  • Vykdyti įrenginio profilaktiką, dalyvauti einamuosiuose įrenginio remonto darbuose.

Reikalavimai

  • Darbo kompiuterių įgūdžiai
  • Techninis išsilavinimas (poligrafija, mechatronika, elektronika, gamybos technologija, spaudos technologija, popieriaus ir celiuliozės gamybos technologija) būtų didžiulis privalumas
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas
  • Kruopštumas, atsakingumas, darbštumas

Mes jums siūlome

  • Palankų darbo grafiką (savaitgaliai ir šventinės dienos - laisvos)
  • Geras darbo sąlygas
  • Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes
  • Konkurencingą atlyginimą

Atlyginimas

600–700 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB Japaletė - 2015m. Širvintų rajone įkurta įmonė. Mūsų tikslas ​​​– pasiūlyti savo klientams išskirtinį, ES registruoto dizaino kartoninį LITPAD padėklą, būti aktyvia "žiedinės ekonomikos" ambasadore ir dalyve. Sieksime, kad LITPAD kartoniniai padėklai keistų įmonių ir organizacijų logistinėse operacijose naudojamus medinius arba plastmasinius padėklus.