Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

GAMYBOS LINIJOS VADOVAS (-Ė)

Marijampolė - UAB "Simplika"

Pagrindinis pareigybės tikslas:

Užtikrini gamybos proceso sklandumą, gaminamo produkto kokybę bei savalaikį tiekimą, tinkamai planuojant ir optimaliai naudojant turimus išteklius.

Numatomos atsakomybės:

  • Gamybos procesų planavimas ir organizavimas, atsižvelgiant į gamybos strategiją;
  • Vadovavimas komandai, jos darbo organizavimas ir koordinavimas;
  • Išteklių planavimas ir valdymas: techninių, žmogiškųjų bei žaliavų;
  • Gamybos procesų analizė ir optimizavimas, operatyvus problemų sprendimas, siekiant didinti gamybos efektyvumą;
  • Kokybės ir darbo saugos užtikrinimas;
  • Gamybos procesų tobulinimo inicijavimas.

Keliami reikalavimai:

  • Darbo patirtis gamyboje (5+ metų);
  • Sėkminga vadovavimo komandai patirtis;
  • Praktinės žinios apie pagrindinius gamybos procesus (frezavimą, šlifavimą, dažymą, surinkimą) bei žaliavas (medieną, metalą, stiklą, plastiką);
  • LEAN ir kokybės standartų išmanymas;
  • Darbo tarptautinėje kompanijoje patirtis būtų privalumas;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Jei jus domina ši galimybė, atsiųskite savo informaciją į Jūsų informacija bus konfidenciali.

CVO Recruitment - viena pirmaujančių personalo paieškos ir atrankos įmonių Baltijos šalyse, turinti virš 16 metų patirtį Lietuvoje. Mūsų pagrindinė veikla - personalo paieška ir atranka. Išmanydami vietinę rinką ir surasdami geriausius kandidatus, mes padedame organizacijoms augti, vystytis bei siekti užsibrėžtų verslo rezultatų. Mes siekiame atrasti vis naujus sėkmingos personalo atrankos receptus ir pasidalinti jais su klientais

Dovista – langų ir durų gamybos lyderė Šiaurės Europos rinkoje. „Dovista“ įmonių grupę sudaro 10 nepriklausomų prekių ženklų (tarp kurių VELFAC ir Rationel), joje dirba apie 4000 specialistų skirtingose Europos šalyse: Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Airijoje ir Lenkijoje.
Šiuo metu „Dovista“ stato naują gamyklą Marijampolėje ir planuoja sukurti apie 250 naujų darbo vietų.