Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Human Capital Center“

Gamybos meistras (-ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Alytus - MB „Human Capital Center“

Darbo pobūdis

  • Darbas gamybos įmonėje, darbų organizavimas, paskirstymas ir koordinavimas;
  • Vadovavimas priskirto gamybos cecho darbuotojų komandai (apie 20 žmonių);
  • Atsakomybė už gamybos plano vykdymą, darbo efektyvumą, gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Gamybos medžiagų efektyvaus panaudojimo užtikrinimas, gamybos įrenginių priežiūra;
  • Darbų saugos priežiūra ir kontrolė, darbuotojų instruktavimai;
  • Ataskaitų ir dokumentų pildymas, darbo laiko apskaita.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis nei vidurinis su profesine kvalifikacija išsilavinimas, privalumas – techniniai, inžineriniai mokslai;
  • Būtina darbo patirtis gamybos srityje, privalumas – vadovavimo patirtis gamyboje (darbų organizavimas, paskirstymas ir kontrolė);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vadovavimo įgūdžiai, gebėjimas planuoti ir organizuoti darbus;
  • Labai geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, atidumas detalėms, komandiškumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingoje, ilgametę patirtį turinčioje ir kokybę bei profesionalumą vertinančioje įmonėje;
  • Darbo grafiką darbo dienomis 8:00-17:00;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį (900-1200 Eur atskaičius mokesčius).

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Mūsų klientas - UAB „Traidenis“ – ilgametę patirtį turinti gamybinė įmonė, nuo 1996 m. sėkmingai plečianti veiklą tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Produkcija gaminama moderniai įrengtuose formavimo ir surinkimo cechuose, taikant naujausias gamybos technologijas.