Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Gamybos meistras (-ė)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Personalo valdymo inovacijos“
Mūsų klientė - gamybinė įmonė, savo srities lyderė Lietuvoje, nuolat auganti ir plečianti savo veiklos kryptis.

Darbo pobūdis

Gamybos padalinio darbo organizavimas, darbo užduočių skirstymas ir vykdymo kontrolė;
Darbuotojų įvedimo ir ugdymo proceso organizavimas;
Žaliavų stebėsena ir savalaikio užsakymo užtikrinimas;
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
Reikiamos dokumentacijos pildymas, ataskaitų rengimas, veiklos efektyvinimo pasiūlymų teikimas vadovybei.

Reikalavimai darbuotojui

Vadovaujančio darbo gamyboje patirtis (įmonės veiklos sritis nėra svarbi);
Privalumas, jei turite Lean metodų įgyvendinimo patirties.

Konkurencingą, nuo patirties ir kompetencijų priklausantį darbo užmokestį;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nuo 2008 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Ieškote darbuotojų? Ieškote darbo?
Susisiekite:

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: