Ūkininkas Vidmantas Kvedaras

GAMYBOS MEISTRAS (-Ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai, Kaunas, Jonava - Ūkininkas Vidmantas Kvedaras

Darbo pobūdis

  • Cecho darbo organizavimas – užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė;
  • Gamybos planų vykdymas, darbo našumo užtikrinimas;
  • Gamybos dokumentų pildymas, ataskaitų teikimas;
  • Komandos formavimas, motyvavimas, ugdymas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Kitų tiesioginio vadovo užduočių vykdymas.

Darbas slenkančiu grafiku
Darbo vieta - Lančiūnava, Kėdainių r.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas (maisto gamybos srityje - privalumas);
  • Vadovaujamo darbo gamybinėje įmonėje patirtis;
  • Gamybos procesų išmanymas;
  • Gebėjimas motyvuoti ir skatinti komandą;
  • Maisto saugos ir higienos normų žinojimas;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą augančioje įmonėje;
  • uo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Karjeros galimybes;
  • Kompensuojame kelionės į/iš darbo išlaidas.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

Didžiausia Lietuvos daržovių auginimo ir apdorotos produkcijos gamybos įmonių Lietuvoje, turinti 25 metų verslo patirtį, investuojanti į pažangias technologijas, gaminanti bei parduodanti aukštos kokybės daržovių gaminius. Įmonėje dirba apie 250 darbuotojų, kurie pasižymi profesionalumu ir aukšta kvalifikacija.
See all ads of this company (2)