UAB „Forge LT Engineering“

Gamybos meistras/-ė (metalo apdirbimas)

Panevėžys - UAB „Forge LT Engineering“

Darbo pobūdis

Labas,

Didėjant mūsų veiklos apsukoms ir užsakymų dydžiui, ieškome pastiprinimo gamyboje, konkrečiai - gamybos meistro.

Ko tikimės iš tavęs?

Nors neribojame tik šiomis sritimis, bet šiai dienai labiausiai ieškome kolegos darbui su suvirinimo cechu (6 suvirintojai), dažymu, šratavimu, paruošimu.

Mūsų gamyboje taip pat yra daug mechaninio apdirbimo (pilna gamybos grandinė), todėl jei turi patirties ir šioje srityje, tai būtų didžiulis privalumas.

Reikalavimai darbuotojui

Kad galėtum atlikti savo tiesioginį darbą, turėtum suprasti brėžinius ir, grečiausiai, turėti darbo patirties gamyboje. Įmonių, kaip Aumetos profilio Panevėžyje nėra, tad nesitikime, kad viską mokėsi nuo pradžių, tad naturalu, kad padėsime išmokti.

Kalbant apie standartinius dalykus, be jokios abejonės, suteikiame visas reikalingas darbui priemones, naujai įrengtą ofisą (mėnesio eigoje bus baigtas), Jūsų įgūdžiams adekvatų atlygį.

Tačiau kam įdomu standartiniai dalykai?
Mes Jums siūlome 4500m² smėlio dėžę savo įdėjoms įgyvendinti :)
Šiuo metu ypatingai daug investuojame į gamybos efektyvinimą ir skaitmenizavimą.

Jei domiesi gamybos naujovėmis, Industry 4.0 tendencijomis, turi nenumaldomą norą tobulinti viską aplink save ir apskritai esi linkęs eksperimentuoti - mes tau prižadame biudžetą ir laisvę tai daryti. Atitinkamai, nuo eksperimentų rezultatų (ir sekmės) apdovanosime rimtais prizais :) Vienas nebūsi - tai mūsų komandos mentale.

Nestandartinių metalo gaminių bei įrengimų gamyba, eksportui į ES šalis.
informacija apie UAB „Forge LT Engineering“
2421 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
65
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1345 €
25% uždirba 1345-1959 €
25% uždirba 1959-2767 €
25% uždirba nuo 2767 €