Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ČILI įmonių grupė

GAMYBOS MEISTRAS (-Ė) PANEVĖŽYJE

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - ČILI įmonių grupė

Darbo pobūdis

Jei tu myli maistą, turi praktikos kulinarijos patiekalų gaminimo srityje, esi reiklus kokybei ir laikaisi aukštų standartų, mėgsti iššūkius ir puikiai prisitaikai prie pokyčių, šis pasiūlymas būtent tau.
Būsi atsakingas už:
Gamybos planų sudarymą ir vykdymo organizavimą;
Technologinių kortelių gaminiams paruošimą;
Darbo našumo užtikrinimą;
Gamybos technologijos standartų vykdymą;
Gaminamos produkcijos kokybės kontrolę ir duomenų fiksavimą;
Įrengimų priežiūrą ir režimų nustatymą;
RVASVT standartų laikymosi užtikrinimą, žurnalų registrus;
Tvarkos ir švaros palaikymą cechuose.
Darbas pamainomis pagal nustatytą darbo grafiką.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis maisto gamybos srityje;
Išsilavinimas maisto srityje būtų privalumas;
Patiekalų gamybos technologijos išmanymas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Universalumas, greitis, mokėjimas prisitaikyti prie pokyčių;
Gebėjimas greitai ir savarankiškai spręsti iškilusias darbo problemas;
Darbas kompiuteriu;
RVASVT reikalavimų išmanymas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Karjeros galimybes;
Draugišką kolektyvą;
Nemokamą maitinimą ir ženklias nuolaidas maisto produktams.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB „Maisto namai“ – daugiau nei 10 metų dirbanti įmonė, užsiimanti kulinarinių gaminių gamyba bei sukūrusi naują prekės ženklą „Maisto istorijos“. Gamyboje naudojame modernią įrangą, vadovaujamės aukščiausiais kontrolės standartais, o receptus kuria daug patirties sukaupę technologai. Visus patiekalus ruošiame atsakingai, saugiai ir iš natūralių, Lietuvos ūkininkų tiekiamų produktų.