Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Vilniaus baldai"
More about company »

Gamybos meistras (-ė)

Vilnius - AB "Vilniaus baldai"

Darbo pobūdis

Gaminamų produktų bei technologinio proceso kokybės užtikrinimas;
Medžiagų ir gaminių apskaitos vedimas;
Gamybos pamainos darbo organizavimas, užduočių delegavimas;
Pavaldžių darbuotojų darbo, atostogų ir kt. laiko planavimas;
Darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas;
Pamaininis darbo grafikas (su naktine pamaina).

Reikalavimai

Geri bendravimo, organizaciniai, planavimo įgūdžiai, analitinis mąstymas;
Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vadovavimo patirtis;
Panašaus darbo patirtis;
Atsakingumas, komandiškumas;
Galėjimas dirbti pamaininiu darbo grafiku.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje, konkurencingoje įmonėje;
Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą, visas socialines garantijas, turtingas skatinimo ir motyvavimo sistemas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Akcinė bendrovė „Vilniaus baldai" – puoselėjanti senas tradicijas, taikanti modernias technologijas ir stabiliai bei nuosekliai auganti įmonė.
Tel. 8 687 .
Informacija apie AB "Vilniaus baldai"
1204 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
745
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Rimantas Vaitkus