Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Finesta Lithuania''
More about company »

GAMYBOS MEISTRAS (-Ė)

Vilnius - UAB ''Finesta Lithuania''

Darbo pobūdis:

  • Pamainos darbo organizavimas, darbų paskirstymas, koordinavimas ir kontrolė;
  • Efektyvus gamybos pajėgumų ir išteklių panaudojimas;
  • Kasdieninių problemų, kylančių gamyboje, sprendimas;
  • Gamybos rezultatų analizė ir naujų pasiūlymų susijusių su veiklos gerinimu teikimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Gamybinių procesų (privalumas - metalo arba dažymo)
išmanymas ir taikymas darbo eigoje;
  • Patirtis gamybos valdyme;
  • Gebėjimas efektyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Geri bendravimo, organizavimo, planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę tobulėti, kelti profesinę kompetenciją;
  • Geras darbo sąlygas ir priemones reikalingas darbui atlikti.

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.