Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Finesta Lithuania''
More about company »

GAMYBOS MEISTRAS (-Ė)

Vilnius - UAB ''Finesta Lithuania''

Darbo pobūdis:

  • Pamainos darbo organizavimas, darbų paskirstymas, koordinavimas ir kontrolė;
  • Efektyvus gamybos pajėgumų ir išteklių panaudojimas;
  • Kasdieninių problemų, kylančių gamyboje, sprendimas;
  • Gamybos rezultatų analizė ir naujų pasiūlymų susijusių su veiklos gerinimu teikimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Gamybinių procesų (privalumas - metalo arba dažymo)
išmanymas ir taikymas darbo eigoje;
  • Patirtis gamybos valdyme;
  • Gebėjimas efektyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Geri bendravimo, organizavimo, planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę tobulėti, kelti profesinę kompetenciją;
  • Geras darbo sąlygas ir priemones reikalingas darbui atlikti.

Mūsų kompanijos istorija prasideda 2008 m., kai buvo įkurta Finesta Baltic OU. Finesta iš Estijos rinkos lyderių personalo paslaugų srityje, tapo viena didžiausių personalo atrankų bei laikinojo įdarbinimo kompanijų Baltijos šalyse.

Šiuo metu vienai metalinių baldų gamintojų ieškome naujo komandos nario. Įmonei veikiančiai jau 26-erius metus, sukaupta patirtis bei inžineriniai sprendimai padeda įvykdyti užsakymus nuo idėjos pristatymo, projektavimo iki serijinės gamybos. Į savo komandą kompanija kviečia prisijungti GAMYBOS MEISTRĄ (-Ę).