Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Woodworking Industry Solutions''
More about company »

GAMYBOS MEISTRAS

Jonava, Kaunas, Kėdainiai - UAB ''Woodworking Industry Solutions''

Darbo pobūdis

Gamybos proceso (obliavimo linijos) darbo planavimas, organizavimas;
Gaminių kokybės kontrolė;
Atsakomybė už gamybinės (obliavimo linijos) veiklos rezultatus;
Vadovavimas komandai, pavaldžių darbuotojų ugdymas ir kt;
Darbas Jonavoje

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis medienos apdirbimo įmonėje (privalumas);
Medienos apdirbimo technologinių procesų išmanymas;
Gebėjimas bendrauti anglų ir rusų kalbomis (privalumas);
Domėjimasis naujovėmis, analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje;
Atsakingumas, orientacija į rezultatą, savarankiškumas, efektyvus sprendimų priėmimas, itin geri organizaciniai sugebėjimai;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

Patrauklų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Woodworking Industry Solutions". Įmonės pagrindinė veikla-medienos apdirbimas. Pagrindinė produkcija – eglė ir pušis. Mediena tiekiama pramonei, statybai bei eksportuojama į Europos rinkas.