UAB „ABEPA“

Gamybos meistras (-ė)

1350-1750 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ABEPA“

Darbo pobūdis

Organizuoti darbus 40 darbuotojų, dirbantiems gamybos ceche:

  • Metalo supjovėjams;
  • Šaltkalviams;
  • Suvirintojams;
  • Šlifuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

Darbas žmogui, nebijančiam iššūkių. Darbas reikalaujantis atsidavimo 110 % šioje srityje. Jei Jūs manote, kad esate toks ar tokia, skaitykite toliau:
  • Brėžinių analizė;
  • Gamybos resursų, poreikių, identifikavimas;
  • Darbuotojų veiklos priežiūra, vertinimas ir ataskaitų teikimas vadovybei;
  • Kontroliuoti darbuotojų darbo saugą ir darbo drausmę;
  • LEAN diegimas, palaikymas;
  • Kontroliuoti gaminių judėjimą pagal technologines korteles;
  • Planuoti savaitinius/mėnesinius gamybos planus, kartu su atsakingais asmenimis.

Įmonė siūlo

Darbą modernioje metalo apdirbimo įmonėje;
Darbą su pasaulyje gerai žinomomis įmonėmis;
Nuolatinį tobulėjimą;

Atlyginimas

1350-1750 €/mėn. į rankas
UAB „ABEPA“

UAB „ABEPA“

UAB "ABEPA"
Save laikome metalo gaminių specialistais. Atsižvelgdami į profesionalių užsakovų reikalavimus, siūlome platų gaminių asortimentą.
Lanksti organizacijos struktūra ir gamybos procesas leidžia ekonomiškai vykdyti pramoninius užsakymus, taip pat gaminti įrankius bei produktus pagal specialius užsakymus.
informacija apie UAB „ABEPA“
2291 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
134
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1596 €
25% uždirba 1596-1957 €
25% uždirba 1957-2667 €
25% uždirba nuo 2667 €