Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Gamybos meistras (metalas, gelžbetonis)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas pavaldiems gamybos darbuotojams, jų ugdymas ir motyvavimas;
  • Darbo organizavimas bei užduočių paskirstymas užtikrinant sklandų gamybos plano vykdymą;
  • Kokybės kontrolė bei kokybės dokumentacijos pildymas;
  • Nustatytos vidinės tvarkos bei darbų saugos kontrolė ir palaikymas;
  • Nuolatinis gamybos procesų bei darbo vietų tobulinimas pagal LEAN sistemą;
  • Dalyvavimas efektyvumo didinimo ir kokybės gerinimo projektuose;
  • Gamybinių problemų sprendimas;
  • Darbas dviem pamainom (rytinė, popietinė).

Reikalavimai

  • Vadovavimo gamyboje patirtis bei gamybos procesų išmanymas;
  • Metalo gaminių gamybos technologijų supratimas;
  • Brėžinių skaitymo įgūdžiai;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office aplinka);
  • Nuo žemės valdomų kranų darbų vadovo, suvirinimo priežiūros meistro pažymėjimai – privalumas;
  • Darbo pagal LEAN sistemą patirtis – privalumas;
  • Organizaciniai gebėjimai, atsakingumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą nuolat augančioje ir tobulėjančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas profesionaliame draugiškame kolektyve;
  • Profesinio augimo ir karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Peikko Group korporacija yra šeimos valdoma įmonė, kurios specializacija yra gelžbetonio jungčių ir statybinių kompozicinių konstrukcijų sprendimų kūrimas ir gamyba. Peikko Group korporacija jungia pardavimų skyrius daugiau nei 30-je šalių Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Viduriniuosiuose Rytuose bei turi gamyklas 9 šalyse. Peikko Grupėje dirba apie 1500 darbuotojų, Peikko Lietuva įmonėje, įsikūrusioje Kaune, – apie 250. Peikko įkurta 1965 metais Lahti mieste, Suomijoje. Šiuo metu "Peikko Lietuva" komandoje Kaune reikalingas gamybos meistras.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:.
Kontaktinis asmuo: Rasa.