Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Novicon Baltic"
More about company »

Gamybos meistras

Panevėžys - UAB "Novicon Baltic"

Darbo pobūdis

  • Gamybinių brėžinių skaitymas;
  • Gamybos užduočių paskirstymas;
  • Darbo organizavimas ir darbuotojų motyvavimas darbui;
  • Komandiruotės į užsienį;
  • Sklandaus darbo užtikrinimas;
  • Produkcijos kokybės ir terminų užtikrinimas;
  • Įvairūs ūkiniai, įrengimų priežiūros, reguliavimo darbai.

Reikalavimai

  • Skydinių karkasinių namų patirtis (gamyba, montavimas ar kt.);
  • Patirtis su medžiu ir jo konstrukcijomis;
  • Darbas su kompiuteriu, AutoCAD (privalumas);
  • Anglų kalba (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Darbą su naujausia programine ir technine įranga;
  • Motyvuojantį ir stabilų atlyginimą;
  • Komandiruotes į užsienį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB Novicon Baltic - 20 metų tarptautinę patirtį turinti skydinių-karkasinių namų gamybos įmonė. Siekiame nuolat tobulėti ir augti. Mūsų tikslas - statyti namus, kurie taptų mūsų klientų tikraisiais, vieninteliais namais.
Informacija apie UAB "Novicon Baltic"
727 €
Vid. atlyginimas bruto
31
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Raimondas Smilga