Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "METALO MEISTRAI"
More about company »

Gamybos meistras

880–1200 Eur
Panevėžys - UAB "METALO MEISTRAI"

Darbo pobūdis

Įvairių metalo konstrukcijų ir gaminių gamyba. Gamybos barų darbo organizavimas, gamybos darbuotojų veiklos planavimas.
Darbų atlikimo priežiūra, pagaminimo terminų laikymasis, kokybės kontrolė, gamybos trukdžių šalinimas.
Sprendimų gamybos našumui gerinti ieškojimas bei įgyvendinimas.
Darbas su gamybos valdymo programa „Monitor“ (atliksime apmokymus).
Pamainos darbų ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas.
Patirtis metalo konstrukcijų gamybos ar statybinių konstrukcijų montavimo įmonėje būtų privalumas.
Puikus brėžinių skaitymas, įrankių, darbo priemonių, medžiagų išmanymas.
Geri laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai.
Analitinis mąstymas, geri bendravimo įgūdžiai.
Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft „Office“, „AutoCad“ ir kt.).
Anglų kalba, rusų kalba būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje gamybinėje įmonėje.
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
Konkurencingą atlygį, laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas.
Dviejų pamainų, penkių dienų per savaitę darbo grafiką.

Atlyginimas

880–1200 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

AB PST grupės įmonė UAB „Metalo meistrai“, gaminanti statybines metalo konstrukcijas, produkciją parduodanti Skandinavijos šalyse, siūlo darbą :
Informacija apie UAB "METALO MEISTRAI"
1440 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
64
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1159 €
25% uždirba 1159-1367 €
25% uždirba 1367-1555 €
25% uždirba nuo 1555 €
Vadovas: Egidijus Urbonas