Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Akcinė bendrovė-firma "Šilutės Rambynas"
More about company »

Gamybos meistras

Šilutė - Akcinė bendrovė-firma "Šilutės Rambynas"

Darbo pobūdis

  • Gamybos proceso organizavimas;
  • Gamybos darbuotojų veiklos planavimas, priežiūra bei darbų paskirstymas;
  • Darbų atlikimo priežiūra, kokybės kontrolė, gamybos trukdžių šalinimas;
  • Technologinės, techninės bei apskaitos dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas - aukštasis, aukštesnysis (maisto technologijų, maisto saugos srityje – privalumas);
  • Patirtis gamybos pramonėje (maisto pramonėje – privalumas);
  • Darbo ir laiko planavimo bei organizavimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Asmeninis patikimumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje gamybinėje įmonėje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Savalaikį darbo užmokestį, visas socialines garantijas;
  • Iniciatyvą ir atsakomybę skatinančią aplinką;
  • Per visą mokymosi ir ruošimosi darbui laikotarpį Jus vedantį Mokytoją.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

ABF „Šilutės Rambynas", sėkmingai veikianti pieno perdirbimo įmonė, sūrių gamybos tradicijas puoselėja nuo 1942 metų. "Šilutės Rambynas" gamina įvairių rūšių sūrius, tačiau didžiausias įmonės išskirtinumas - unikaliosios Pik Nik sūrio lazdelės. Šiuo metu "Šilutės Rambynas" ieško naujo nario savo komandai - iniciatyvaus, nebijančio iššūkių specialisto.
Įmonėje vid. atlyginimas 1084€
34% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)