Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB Vakarų laivų gamykla

Gamybos meistras - technologas

1800-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - AB Vakarų laivų gamykla

Darbo pobūdis

Metalo ir jo konstrucijų pjovimo cechas.Vadovavimas 15 žmonių grupei pamainose bei užduočių paskirstymas;
darbo kokybės kontrolė;
kylančių problemų sprendimas;
komandinis darbas.

Reikalavimai darbuotojui

Jei turite patirties vadovaujant žmonių grupėms bei darbo užduočių paskirstyme;
gebate suvaldyti komandą;
skaitote brėžinius;
dirbate Autocad programa;
išmanote metalo sandarą, sudėtį bei jo savybes;
puikiai naudojatės informacinėmis technologijomis;
turite aukštąjį arba koleginį išsilavinimą; (pirmenybė teikiama turintiems techninį inžinerinį išsilavinimą).
Mes tikimės, kad pasižymite puikiu analitiniu mąstymu, esate darbštus, sąžiningas ir patikimas.

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą;
komandinį kolektyvą;
motyvuojantį atlyginimą;
karjeros galimybes visoje įmonių grupėje.

Atlyginimas

1800-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

AB Vakarų laivų gamykla įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova.

Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.
informacija apie AB Vakarų laivų gamykla
2885 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
136
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1427 €
25% uždirba 1427-1863 €
25% uždirba 1863-3500 €
25% uždirba nuo 3500 €