Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „EVABOX“

Gamybos meistras

1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EVABOX“

Darbo pobūdis

  • Gamybos darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Deleguoti ir koordinuoti darbuotojų užduočių atlikimą;
  • Komandos formavimas, ugdymas bei motyvavimas;
  • Tvarkos palaikymas, neatitikčių šalinimas.

Reikalavimai

  • Panaši darbo patirtis;
  • Medienai apdoroti skirtų staklių išmanymas;
  • Geri darbo su žmonėmis įgūdžiai, gebėjimas jiems vadovauti, paskirstyti užduotis ir kontroliuoti jų vykdymą;
  • Organizuotumas, atsakingumas, iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

  • Stabilų, įdomų, sparčiai augančioje įmonėje darbą;
  • Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo sugebėjimus ir idėjas;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1500 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

2013 m. sukūrėme prekės ženklą EVABOX, kuriuo žymime medinius stalčius ir jų aksesuarus. Didžiausias mūsų prioritetas yra kokybė, todėl siūlome ekologiškus gaminius, pagamintus iš kruopščiai atrinktos medienos. Pamatę EVABOX ženklu pažymėtą gaminį, būkite tikri dėl jo kokybės ir ilgaamžiškumo.
informacija apie UAB „EVABOX“
2396 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1972 €
25% uždirba 1972-2406 €
25% uždirba 2406-2712 €
25% uždirba nuo 2712 €