Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "KB Components"
More about company »

Gamybos operatorė (-ius)

Kaunas - UAB "KB Components"

Darbo pobūdis

  • Darbas surinkimo ar liejimo cechuose;
  • Komponentų surinkimas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės kontrolė.

Darbas 2 arba 3 pamainomis.

Reikalavimai

  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą ir visuomet laiku mokamą atlyginimą;
  • Būtinas darbo priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

KB Components offer complete solutions regarding design, development and production of technically advanced plastic components. KB Components master most techniques and materials within the polymer segment and also perform assembly of components.

Telefonas pasiteiravimui: +370 644 64661.
Įmonėje vid. atlyginimas 907€
12% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)