Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Gamybos operatorė (-ius)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

UAB "Lithutec" dinamiška ir auganti gamybinė įmonė, atliekanti elektronikos komponentų ir elektroninės įrangos gamybą, kabelių ir modulių surinkimą. Įmonė veiklą pradėjo 2012-aisiais metais nuo 5 darbuotojų ir šiuo metų įmonėje dirba 90 darbuotojų.

Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančio mūsų kolektyvo.

Į darbą priimame turinčius ir neturinčius patirties.

Darbo pobūdis :
  • Elektronikos detalių paruošimo, surinkimo, litavimo ir pakavimo darbai;
  • Laidų ir jų rinkinių paruošimo ir surinkimo darbai;
  • Darbas su įrenginiais; (po apmokymų darbo vietoje)

Reikalavimai

  • Išskirtinių reikalavimų nėra, pradžioje darbuotojai yra pilnai apmokomi ir prižiūrimi;

Mes jums siūlome

Kodėl turėtumėte dirbti pas mus :
  • Palankus darbo grafikas, pasirinktinai :
6.00-15.00 val. arba 8.00-17.00 val. (2 pertraukos po 15 min., pietų pertrauka 30 min.);
  • Savaitgaliai ir šventinės dienos - laisvos;
  • Nuoseklūs apmokymai darbo vietoje;
  • Neterminuota darbo sutartis;
  • Socialinės garantijos ir laiku mokamas atlyginimas;
  • Tobulėjimas ir karjeros galimybės.
  • Studentams suteikiame galimybę derinti su studijomis ir dirbti ne pilnu etatu.
  • Atlyginimas ir darbo perspektyvos priklauso nuo jūsų gebėjimo greitai ir kokybiškai atlikti pavestus darbus.
  • Bazinis atlyginimas pirmą mėnesį 2.60 Eur/val. neatskaičius mokesčių.
  • Antrą-trečią mėnesį nuo 2.90 Eur/val. iki 3.20 Eur/val. +45 Eur (priedas už kokybišką ir laiku atliktą darbą) neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo darbo rezultatų.
  • Atlyginimas priklauso nuo išdirbtų valandų ir atliekamo darbo.

Atlyginimas

440–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "LITHUTEC"

UAB "Lithutec" dinamiška ir ir auganti gamybinė įmonė, atliekanti elektronikos komponentų ir elektroninės įrangos gamybą, kabelių ir modulių surinkimą. Įmonė veiklą pradėjo 2012-aisias metais nuo 5 darbuotojų ir šiuo metų įmonėje dirba 90 darbuotojų.

Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančios mūsų komandos.

Tel. nr.: 846 490 481; 8 650
Adresas ; Pramonės g. 8 , Klaipėda