Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ,,Personalo nuomos valdymas"
More about company »

Gamybos operatorės (-ius) Vilijampolėje

Nuo 430 Eur
Kaunas - UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome pagalbinių gamybos darbininkų darbui elektronikos įmonėje, prie įrangų gaminimo.

Darbo pobūdis: įrangų testavimas ir konfigūravimas, surinkimas, gaminių pakavimas, žaliavų paruošimas, bendros tvarkos palaikymas gamybinėse patalpose.
Darbas tinkamas vyrams ir moterims.

Darbas pamainomis: * 06:00-14:00, 14:00-22:00, 08:00-16:30. 30 min. pietų pertrauka. (Darbo grafikas sudaromas savaitei į priekį atsižvelgiant į darbuotojo galimybes, todėl darbuotojas turi turėti galimybę dirbti lanksčiai nėra pasirinkimo viena ar kita pamaina dirbti!).

Atlyginimas 3,00 eur/h bruto vidutiškai nuo 430 Eur į rankas/mėn.
Darbo vieta: Jurbarko g.
Darbas laikino pobūdžio 1 mėn su galimybe terminą prasitęsti.

Reikalavimai

Patirtis gamyboje
Galimybė dirbti lanksčiu darbo grafiku

Mes jums siūlome

Visas soc. garantijas
Laikino pobūdžio darbą
Atlyginimą nuo 432 Eur/į rankas

Atlyginimas

Nuo 430 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt