Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MV GROUP

Gamybos operatorius - derintojas (-a)

830-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Darbas maisto pramonės gamybinėje įmonėje;
  • Gamybos įrengimų priežiūra;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Smulkaus remonto/profilaktikos vykdymas;
  • Kiti darbai gamybos baruose

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas)
  • Techninis išsilavinimas (privalumas)
  • Kruopštumas, atidumas, pareigingumas, savarankiškumas

Tau siūlome:

  • Darbą patikimoje, ilgametėje įmonėje;
  • Profesionalią komandą;
  • Mokymus darbo vietoje pradėjus dirbti;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklias darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, buveinės adresas Aukštaičių g.7, Vilnius, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje

Atlyginimas

830-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP“ – viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse, veiklą pradėjusi 1992 metais.

Nedidelė mineralinio vandens parduotuvė per keletą dešimtmečių išsivystė į veržlią ir inovatyvią verslo grupę, valdančią įmones, veikiančias 4 sektoriuose.

Gamybos sektoriui atstovauja „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklos, prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje užsiima „MV GROUP Distribution“ įmonės „Mineraliniai vandenys“, „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, logistika – „MV GROUP Logistics“ įmonė, o mažmeninė prekyba vykdoma „Bottlery“ ir „Nespresso“ parduotuvėse.